Yeni Eklenen Temizlikçiler

19Mayıs Temizlik Şirketi

19Mayıs temizlik şirketi olarak yıllardır size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bu yazı da ise sizlerle 19Mayıs temizlik şirketimizin fiyatları, ayrıcalıkları, nerelerde temizlik yaptığımız hakkından bahsedeceğiz. Bayan personellerimiz ile çalışmakta olan bir şirketiz ve görevlerimizi sonuna kadar yaptığımızı düşünüyoruz. Ve temizlik çalışmalarımız sizlerle beraber devam edecektir.

19Mayıs Temizlik Şirketi

19Mayıs  temizlik şirketi sizler sayesinde bu yerlere geldi ve daha da ilerlemeye devam edeceğinden asla şüpheniz olmasın. Şuana kadar ki yaptığımız temizlikler de hiçbir müşterimizin kesinlikle pişman olmadığını kesinlikle söyleyebilirim. Bayan personellerimiz işlerini titizlik ve çaba için de yapıyorlar ve onlara temizlik konusun da sonuna kadar güveniyoruz. Sizler de bizlere güvenmeye devam edin.

19Mayıs Temizlik Şirketi Ayrıcalıkları

  • 19Mayıs temizlik şirketi olarak bayan personellerimiz işlerini sonuna kadar yapmaktadır.
  • Fiyatlarımız evinizin her bölümünü temizlemek sadece 8 saat içerisinde 129 TL’dir.
  • Cam silme, buharlı koltuk yıkama, masa silme, fayans temizleme de dahil her şey temizlik içerisinde mevcuttur.
  • Ev harici villalarda, sitelerde, konutlarda, inşaatlarda ve okullarda da görev yapmaktayız.
  • Bayan personellerimiz işlerini zamandan kaçınmaksızın yapmalarından emin olabilirsiniz.

Okulunuzu da temizlemeye ne dersiniz ?

Öğrencilerimiz için 19Mayıs  temizlik şirketi olarak yaptığımız temizlik bizler için gerçekten çok fazla gurur vericidir. Öğrencilerimizin daha temiz ve hijyenik, göz kamaştırıcı bir yer de eğitim görmeleri şirketimiz olarak bizleri mutlu eder. Okullar da bulunan kirli koridorlar temizlenmesi, camların silinmesine kadar her şey dahildir. Siz bizleri tercih etmeye devam ettiğiniz sürece biz bir numara kalmaya devam edeceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status