Yeni Eklenen Temizlikçiler

Akçaburgaz Temizlik Şirketi

Akçaburgaz temizlik şirketi uzun yıllardır çalışma yaptığımız şirketimizdir. Yaptığımız temizlik işlerinde sizlere hizmet verdiğimizden dolayı gerçekten çok mutluyuz. Evlerinizin pırıl pırıl olmasına gerçekten çok özen gösteriyoruz. Sizlere yaptığımız temizlikten dolayı sevinçliyiz. Her gün bu işi devam ettirmeye özen göstereceğiz.

Akçaburgaz Temizlik Şirketi

Akçaburgaz temizlik şirketi hakkında bu yazıda sizlere bilgiler vereceğiz. Genel olarak ayrıcalıklarından, fiyatlarından ve nerelerde temizlik yaptığımızdan bahsedeceğiz. Bayan personellerimiz bu konuda gerçekten fazlasıyla tecrübelilerdir. Bu nedenle evinizin temizliğinin pırıl pırıl olacağının garantisini %100 verebiliriz. Temizlik konusunda cam silme, masa silme, buharlı koltuk yıkama, fayans silme ve dolap silmeye kadar her türlü temizlik aşaması bulunmaktadır. Bayan personellerimiz yaptıkları temizliklere gerçekten çok özen gösteriyorlar.

Akçaburgaz Temizlik Şirketi Ayrıcalıkları

  • Akçaburgaz temizlik şirketi olarak yaptığımız çalışmalara fazlasıyla çaba sarfediyoruz.
  • Fiyatlarımız evinizin pırıl pırıl, göz kamaştırıcı ve hijyenik bir temizlik sadece 8 saat içerisinde sadece 129 TL’ ye sunuyoruz.
  • Akçaburgaz temizlik şirketi olarak sadece evler de değil, orada bulunan sitelerde, konutlarda, villalarda ve inşaatlarda da  temizlik yapmaktayız.
  • Ve bayan personellerimiz bu konuda diğer temizlik şirketlerine göre daha tecrübelilerdir.
  • Ekstra olarak gündelik temizlikçiler çalıştırmaktayız.

İnşaatınızı da temizleyelim

Ev harici inşaatlarda da görev yapmaktayız. Fiyatlarımız her zamanki gibi sadece 8 saat içerisinde 129 TL’ yedir. Şuana kadar yaptığımız temizlikler de hiçbir müşterimizin pişman olmadığını kesinlikle söyleyebiliriz. Sizin verdiğiniz ücretin size geri dönüşünü yapabilmek için akçaburgaz temizlik şirketi olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status