Yeni Eklenen Temizlikçiler

Ardıçlı Temizlik Şirketi

Ardıçlı temizlik şirketi uzun yıllardır  temizlik üzerine çalışma yaptığımız bir firmadır. Şuana kadar yaptığımız çalışmalardan memnun kalanlar gerçekten çok fazla ve bizde temizlik aşamasında bayan personellerimize çok güveniyoruz. Bu yazıda da sizlere fiyatlardan, ayrıcalıklardan ve nerelerde temizlik yaptığımız hakkında bilgiler vereceğiz.

Ardıçlı Temizlik Şirketi

Ardıçlı temizlik şirketi sizler için her türlü çabayı göze almaktadır. Sizlerin daha konforlu ve hijyenik bir yer de yaşamanız gerçekten çok önemlidir. Bayan personellerimiz yaptıkları temizliklere çok özen gösterirler. Biz onların yapacakları temizlikten %100 eminiz. Ve yıllardır da onlar ile çalışma yapmaktayız. Ardıçlı temizlik şirketinde ki herkesin birbirine olan güveni bu yerlere gelmemizi sağladı. Şimdi ise ayrıcalıklarımıza geçiş yapalım.

Ardıçlı Temizlik Şirketi Ayrıcalıkları

  • Ardıçlı temizlik şirketi olarak gündelik bayan temizlikçiler çalıştırmaktayız.
  • Sadece evler de değil, okullarda, sitelerde, inşaatlarda da görev yapmaktayız.
  • Sizlere yeni bir hayat sunmak ve hijyenik bir yaşam yaşatmak sadece 8 saat içerisinde 129 TL’yedir.
  • Cam silme den tutun evinizin her bölümünü pırıl pırıl yapıyoruz ve bayan personellerimiz yıllardır bu işi yapmaktalar sonuna kadar bize güvenebilirsiniz.
  • Ayrıcalıklarımızdan en önemlisi ise bütçenize uygun fiyata bir temizlik yapmamızdır.

İnşaatınızı da temizlemeye ne dersiniz ?

Fiyatlar da hiç bir değişiklik söz konusu değildir. Yeni inşaat sonucunda oluşan camlarda oluşan beton döküntüleri, fayanslarda oluşan kirler ve ayakkabı izlerine kadar her yer temizlenmektedir. Sizlerin temiz hijyenik bir yer de yaşamanız en az sizin kadar bizim de mutlu olmamızı sağlıyor, Bizleri tercih etmeye devam edin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status