Yeni Eklenen Temizlikçiler

Atatürk Temizlik Şirketi

Atatürk temizlik şirketi olarak çalışmalarımıza son sürat devam etmekteyiz. 11 yıldır ela temizlik şirketi olarak sizlere verdiğimiz hizmetten dolayı gerçekten çok mutluyuz. Bu yazıda sizlere firmamız hakkında bilgiler vereceğiz. Temizlik ücretlerinden, ayrıcalıklarımızdan, nerelerde çalışma yaptığımız konusundan bahsedeceğiz.

Atatürk Temizlik Şirketi

Atatürk Temizlik şirketi olarak bayan personellerimiz sizler için gerçekten fazlasıyla emek harcıyorlar. Ve çalışmalarını  ara vermeden yapmaya çalışıyorlar. Sizler için kurduğumuz şirketimizi siz tercih etmeye devam ettiğiniz sürece biz zirvede kalmaya devam edeceğiz. Biz Atatürk mahallesi temizlik şirketi olarak bayan personellerimize gerçekten çok güveniyoruz. Sizde bizlere olan temizlik alanında ki inancınızı asla yitirmeyin. Biz sizler için emek harcamaya devam etmekteyiz. Şimdi de ayrıcalıklarımıza geçelim.

Atatürk Temizlik Şirketi  Ayrıcalıkları

  • Atatürk temizlik şirketimiz de bayan personeller görev almaktadır.
  • Onlar 7/24 temizliklerine ara vermeden devam etmektedirler.
  • Masa silme, cam silme, buharlı koltuk yıkama, perde yıkamaya kadar her şey temizlik içerisinden bayan personellerimiz sorumludur.
  • Ev harici sitelerde, konutlarda, villalarda, okullarda ve inşaatlarda da görev yapmaktayız.
  • Tertemiz, hijyenik, göz kamaştırıcı, pırıl pırıl bir temizlik istiyorsanız tam da doğru yerdesiniz.

Temizlik Fiyatlarımız Genel Olarak 8 Saat İçerisinde 129 TL

Sadece 129 TL’ ye evinizin her yerini 8 saatte pırıl pırıl olacağından emin olabilirsiniz. Bayan personellerimiz sizleri asla yanıltmayacaktır. Bizlere ulaşarak fiyat işlemlerini daha ayrıntılı bir şekilde konuşabiliriz. Bizlere ulaşmayı kesinlikle unutmayın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status