İstanbul, Türkiye
+90 553 084 87 57
info@elatemizliksirketi.com

AVM Temizliği

İstanbul'daki en iyi ve en kaliteli temizlik şirketi.

AVM temizliği

Alışveriş merkezlerinde eğlence merkezlerinde oluşabilecek her türlü temizlenmesi gereken durumlarda uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

Temizlenecek alanın kapasitesine göre mevcut personelimiz bulunmaktadır.

2009 Senesinden günümüze ulaşan başarılarımızda sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

İstanbul AVM Temizliği

Temizlemekte görevli personel ekiplerimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup sınavlardan geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personelden oluşmaktadır.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz kimyasal temizlik maddeleri ve kullandığımız son teknolojik temizlik ekipmanlarıyla hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde bulunan alışveriş merkezlerinin temizlenmesini gerçekleştirmekteyiz.

7/24 İletişim imkanı sunan Ela Temizlik Şirketi firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat