Yeni Eklenen Temizlikçiler

Avrupa Konutları Temizlik Şirketi

Avrupa konutları temizlik şirketi olarak sizle çalışmaktan mutluluk duyarız. Tecrübeli temizlikçi bayan personellerimizle size en iyi temizlik imkanlarımızı sunmak isteriz. Size en iyi imkanlarımızı en uygun fiyata sunuyoruz. Temizlikçi bayan personellerimiz yaptığı 8 saat çalışma ile size çok şık bir ortam bırakacaktır.

Avrupa Konutları Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi 

Gaziosmanpaşadaki Avrupa konutlarında cam silme asansör temizliği hijyen ve özenle yapılır oda temizliği,merdiven temizliği,çatı temizliği yapılır.

Avrupa Konutları Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir deki Avrupa konutları temizliği asansör temizliği merdiven temizliği oda temizliği hijyen ve kaliteli malzemelerle yapılır.

 

Avrupa Konutları Atakent Temizlik Şirketi

Atakent’deki Avrupa konutlarında oda temizliği güvenlik külübesi temizliği merdiven ve asansör temizliği cam silme  yapılır

En Kaliteli Temizlik En Uygun Fiyat

Temizlikçi bayan personellerimizin tarafında 8 saat boyunca olan temizliğimiz sürmektedır. 8 saat sonu olan ücretimiz 129 TL’dir. Tecrübeli Personellerimiz hiç bir detayı atlamadan işlerinin en iyisini yaparlar. Bu sayede hep tercih edilen şirket oluyoruz. Ev temizliği,inşaat sonrası temizliği,okul temizliği ve ofis temizliği gibi seçeneklerimiz de vardır. bu seçenekler 8 saat tecrübeli temizlikçi bayanlarımız  tarafında temizlik yapılır ve ücret yine 129 TL’dir

Ofisinizi temizleyelim ?

Tecrübeli temizlikçi bayanlarımız ile ofisinizi 8 saat de çok şık bir ortama çevirelim. Camlarınızı pırıl pırıl yapalım. Dış cepheyi tertemiz ilk haline  getirelim. Kaplama ve koltuklarınızı buharla yıkama ile tertemiz yapalım. Tozlarınızı alalım.

Evde Temizliyoruz

Tecrübeli Bayan personelimiz  evinizi  en küçük ayrıntısına kadar temizleyecektir. Toz alma,cam silme,dolap silme,gardırop toplama,buharlı koltuk yıkama ve mutfak temizleme. Hijyen Ve özen göstererek duvarlarınızı siler bulaşıklarınızı yıkarız. Pimaşlarınızı silerek dışarda güzel bir görüntü veririz.

Okula Gelelim

Okulunuzu tertemiz yapalım. 8 saat içinde okulunuzu ilk zamanki hallerine çevirelim. Kolidorlarınızı tertemiz yaparken Lavabo ve tuvaletlerinizde Aşırı hijyen ve özenle yıkanır.  Okulunuzun odaları ve katlarını temizler ve önem gösteririz hiçbir köşe kalmıyacak şekilde siler ve tozunu alırız size daha iyi bir okul bırakırız.

Avrupa Konutları Temizlik Şirketleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status