Yeni Eklenen Temizlikçiler

Aydınlı Temizlik Şirketi

Aydınlı bölgesinde tüm alanların temizlik çalışmalarını yürüten Ela Temizlik Şirketi hizmetlerimiz hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak yapmış olduğumuz çalışmalarda yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2011 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Aydınlı ev temizliği ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan depo temizliği inşaat sonrası genel temizlik okul dershane üniversite fakülte temizliği banka şirket holding temizliği alışveriş merkezi eğlence merkezi temizliği gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Aydınlı Temizlik Personelleri

  • Halı Fleks Temizliği
  • Buharlı Koltuk Yıkama
  • Mermer Beyazlatma
  • Perde Duvar Cam Halı Yıkama
  • Parke Cilalama
  • Bahçe İlaçlama Temizliği

Temizleme esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status