Yeni Eklenen Temizlikçiler

Bağlarbaşı Temizlik Şirketi

Bağlarbaşı bölgesinde tüm alanların temizlik çalışmalarını gerçekleştiren Ela Temizlik Şirketi  hizmetlerimiz hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak yapmış olduğumuz temizleme işlemlerinde yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2011 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Halı fleks temizliği buharlı koltuk yıkama dış cephe temizliği perde duvar cam halı yıkama bahçe ilaçlama temizliği inşaat sonrası genel temizlik gibi tüm alanların temizliğini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bağlarbaşı % 20 İndirimler ile Yaz Temizliği Elemanları

Tüm temizleme işlemleri bittikten sonra eşyalarınız dilediğiniz gibi kurulum ve dizayn edilerek kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

Temizleme ekiplerimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup gerekli testlerden geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personellerimizden oluşmaktadır.

Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status