Yeni Eklenen Temizlikçiler

Beykoz Temizlik Şirketi

Beykoz bölgesinde tüm alanların temizliği gerçekleştiren Ela Temizlik Şirketi hizmetlerimiz hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2009 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Beykoz ev temizliği site temizliği villa temizliği apart temizliği ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan depo temizliği hastane poliklinik diş hekimliği temizliği okul dershane üniversite temizliği alışveriş merkezleri eğlence merkezleri temizliği gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Eşyalarınız tüm temizleme çalışmaları bittikten sonra kurulum ve dizayn edilerek kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

Beykoz Ev Villa Site Temizliği Şirket Personelleri

Temizleme esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimler ile yaz temizliği kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status