Yeni Eklenen Temizlikçiler

Dereağzı Temizlik Şirketi

Bu yazıda sizlere dereağzı temizlik şirketi hakkında bilgiler vereceğiz. Bayan personellerimiz yaptığı temizliklerden, fiyatlarımızdan, nerelerde temizlik yaptığımız ve ayrıcalıklarımızdan bahsedeceğiz. Siz bizleri tercih etmeye devam ettiğiniz sürece biz zirvede kalmaya devam edeceğiz. Bayan personellerimizin sizi pişman etmeyeceğinden kesinlikle eminiz. Onlar uzun zamandır bu işi yapıyorlar ve fazlasıyla tecrübelilerdir.

Dereağzı Temizlik Şirketi

Dereağzı temizlik şirketi olarak sizlere en göz kamaştırıcı ve en temiz evi sunmak bizim en büyük görevimizdir. Sizlerin bize olan güvenini boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Dereağzı temizlik şirketi bayan personelleri evin en ayrıntısına kadar temizlik yapıyorlar ve sizlere en güzel hayatı sunmak için uğraşıyorlar. Şimdi ise ayrıcalıklarımıza geçiş yapalım.

 

Dereağzı Temizlik Şirketi Ayrıcalıkları

  • Dereağzı temizlik şirketimizde bayan personeller görev almaktadır.
  • Gündelik temizlikçiler işlerini zamandan kaçınmaksızın 8 saat içerisinde yapıyorlar.
  • Evin her yerinin temizliği sadece 8 saat içerisinde 129 TL’yedir.
  • Cam silme, masa silme, buharlı koltuk yıkama, fayans silmeye kadar her şey dahildir.
  • Ev harici villalarda, konutlar, sitelerde, inşaatlar da ve okullarda da görev yapmaktayız.

İnşaatınızıda  temizlemeye ne dersiniz ?

Yeni yapılmış inşaatların sonucunda oluşan fayanslarda oluşan beton döküntüleri, kirler, camların altında bulunan lekeler de dahil olmak üzere bütün heryerin temizlenmesi bayan personellerimiz tarafından sadece 8 saat içerisinde 129 TL’ye gerçekleşir. Bizde sizin bu verdiğiniz ücreti sizlere geri döndürebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status