Yeni Eklenen Temizlikçiler

Esenler Temizlik Şirketi

Esenler temizlik şirketi bizden hizmet almaya ne dersiniz? Hizmetimiz tecrübeli temizlikçi bayanlarımız dan en üst düzey temizlik hizmeti verir. 8 saat içinde evinizin en şık halini görebilme imkanına sahipsiniz. En kaliteli ve en iyi ürünlerle size hizmet etmekten gurur duyarız. İstanbul’un pek çok yerine dağılan temizlik zincirimiz tarafından her yerden memnuniyetle karşılanıyoruz buda bizi hep bir adım öne atıyor.

İstanbul Esenler Temizlik Şirketi Temizlikçi

8 Saat’de 129 TL’ye Uygun Fiyatda Üst Düzey Temizlik

Esenler temizlik şirketi olarak size 8 saat boyunca sancağımız temizlik en iyi  bir şekilde hijyen,özen ve kaliteyle yapıyoruz. Ev temizliği,bina temizliği,inşaat sonrası temizlik,ofis temizliği ve okul temizliği yapıyoruz bunların hepsini 8 saatte  sığdırıp aynı ücreti  alıyoruz. Personellerimiz işini severek yaptığından dolayı her zaman çok iyi bir  iş çıkarıyorlar ve bu sayede hep teşekkürle karşılanıyoruz.

ESENLER EV TEMİZLİĞİ

ESENLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

ESENLER GÜNDELİK TEMİZLİKÇİ BAYAN

Ev Temizliğimiz

Herkesin en önem verdiği yer yaşadığı yerdir. Evinizin en sade ve ideal halini beraber görmeye ne dersiniz? Evinizin her köşesi tertemiz olacağının güvenini veriyoruz. Camlarınızı boydan boya silip ışıl ışıl parlamasına  yardımcı olur. mutfağınızın her yanı temizlenir. Bulaşıklarınız hijyenle yıkanır toz alınır, banyo ve lavabo temizliği yapılır. Parkeler tertemiz olup göz kamaştırır. Dolaplarınız ve gardıroplarınız  temizlenir ve silinir. Bu sayede evinizin  en şık halini görebilirsiniz.

Esenler En İyi Temizlik Şirketi !

İnşaat Temizliğimiz

Hiçbir Çöp ve moloz kalmayacak şekilde temizlenir. Merdivenler pırıl pırıl olup göz kamaştırır. İnşaat sonrası tertemiz bir ortam bırakacağız.

Ofis Temizliğimiz

Temizlikçi Bayanlarımız Tarafından Ofisinizi temizlemeye ne dersiniz? Herkes temiz bir ortamda daha iyi çalışır. Bizde bunda size yardımcı olmak istiyoruz. Dış cephenizin tertemiz olup camlarınızı tamamen silip tertemiz yapacağız. Ahşap ve kaplamalara en özenli temizlik yapılır. Aksesuarlarınız güzelce silinip şık bir görünüm verir.

Okul Temizliğimiz

Öğrencilerimizin iyi bir gelecek için temiz bir ortam sağlamak isteriz. Tuvalet ve lavabo temizliğimiz okuldan en özen ve hijyen gösterdiğimiz yerdir. Kolidorların tertemiz bir şekilde sileceğiz

Esenler Temizlikçi bayan

Gündelik Temizlikçi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status