İstanbul, Türkiye
+90 553 084 87 57
info@elatemizliksirketi.com

Ev Temizliği

İstanbul'daki en iyi ve en kaliteli temizlik şirketi.

İstanbul Ev Temizlik

İstanbul ev  temizliği şirketi Uzman temizlik uygun fiyata en iyi şekilde evinizin temizlenmesini sağlayan firmamıza Hoş geldiniz.

Temizlik büyük önem taşıyan bir iştir. Sağlığımız temizlik ile yakından ilişkilidir. Çalışan ev Hanımları yeterli vakit bulamam yada iş sonrası yorgunluk nedeni ile ev temizlemeye vakit ayıramamaktadır.

Bu durumda devreye ev temizlik şirketleri girmektedir. İşini iyi yapan firmalar genellikle tercih edilmektedir.

Firmamız Ela Temizlik 2009 yılından bu yana temizlik sektöründe alanında deneyimli personeller ile hizmet vermektedir. Sadece ev temizliğinde değil tüm alan temizliklerinde bizlerden destek alabilir ve bu hizmeti çok uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

En İyi Ev Temizliği için Doğru Adres !

Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz ekipmanlar tamamen teknolojik olarak kullanılmaktadır. Kimyasal maddeler ile temizlik işi yapmıyoruz. Evinizde bulunan mobilyalarınıza hiç bir zararı olmayan doğal deterjanlar özel temizlik bezleri ile çalışıyoruz.

Evinizde bulunan koltukların yıkanması kurutulması teknolojik buharlı cihazlar ile gerçekleştirilmektedir.

Bay bayan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere kaliteden ödün vermeden hizmet vereceğimize güvenebilirsiniz.

Ev temizliği denilince sadece odanın tozunu almak değil koltuk altlarında oluşan tozlara kadar detaylı ev temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Yeni taşınacağınız bir evin temizlenmesi yada oturduğunuz evin genel temizliği için bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Şimdi bizimle iletişime geçerek en detaylı ev temizliğini size yakın konumda olan gezici personellerimizden alabilirsiniz.

Ev temizliği fiyatlarımız sezona özel %20 indirimdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat