Yeni Eklenen Temizlikçiler

Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi

Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi  villa,konut, inşaat ve evleriniz özenle temizlenir. Hiçbir ayrıntı gözden kaçmadan kusursuz bir şekilde bayan Temizlik personeli tarafından uygun şekilde temizlenir.

Bayan Temizlikçiler ile her ayrıntıyı gözden geçirip en iyisini yapar. Temizlikte kalite olduğumuz için tercih ediliriz.

En İyi Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi

Ela Temizlik şirketi olarak özen ve hoşgörü bizim için birinci kuraldır. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. En kaliteli bir şekilde  ufak yerler kalmayacak şekilde temizlenir. Bayan personellerimiz tecrübeli ve işini seven personeller ile bu sayede işimizi her zaman en iyi şekilde yapıyoruz.

Gaziosmanpaşa Kaliteli  Ev Temizliği

Ev temizliğimiz  her seferinde memnuniyetle karşılanır. Bayan personellerimiz evinizin her yerini üst düzey bir şekilde temizler. Personellerimiz,Cam silme,toz alma,fayans silme,lavabo temizliği,parkelerin pırıl pırıl olacak şekilde silinir,halılarınız temizleriz,bulaşıklarınızı tertemiz bir şekilde hijyenik bir şekilde yıkanır. Dolaplarınızı çekmeceleriniz ışıl ışıl görünür.

Gaziosmanpaşa Ev Temizliği 8 Saat 129 TL

Kaliteli ev temizliğimiz bayan personel ile 8 saat sürmektedir. Bu zaman içinde size hijyenik ve tertemiz bir hizmet sunmaktayız. Bu saatler içersinde personelimiz evinizi pırıl pırıl eder.Ev temizliğimiz 8 saat sonunda 129 TL’dir. Herhangi İş yeri,ofis,villa,ev,inşaat,okul temizlik, 129 TL’ye güvenle yapılır. 8 saat sonunda memnun kalacağınız garantidir. Bayan personelimiz hijyenik ve temiz bir şekilde yaptığı temizlik sonunda uygun bir fiyat olan 129 TL  karşılığımız dır.  Her seferinde güvenle tercih ediliriz. Bu yüzden işimizi severek yapıyoruz.

Ofisinizi Biz  Temizleyelim 

Ofisinizi biz temizleyelim. Bayan personelimiz tarafından hijyenik bir biçimde temizlenir. Camlarınız pırıl pırıl olucak şekilde temizlenir. Dış cepheniz ışıl ışıl olarak göz kamaştırır. Ortalıkta hiçbir şey kalmayacak  bir şekilde temizlenir. Masalarınızın üstü tertemiz olacak şekilde üstü temizlenir.  Kaplamalarınıza Zarar gelmeyecek şekilde koltuk ve sandalyeleriniz özenle temizlenir. Ahşap ve cam dekorasyonlarınız hijyenle temizlenir.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status