Yeni Eklenen Temizlikçiler

Güneştepe Temizlik Şirketi

Güneştepe bölgesinde tüm alanların temizlik hizmetlerini gerçekleştiren Ela Temizlik Şirketi bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2011 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Güneştepe ev temizliği site temizliği ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan depo temizliği banka şirket holding temizliği okul dershane üniversite temizliği alışveriş merkezi ve eğlence merkezi temizliği gibi tüm alanların temizliğini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Güneştepe Ev Temizliği Personelleri

  • Halı Fleks Temizliği
  • Buharlı Koltuk Yıkama
  • Dış Cephe Temizliği
  • Mermer Beyazlatma
  • Perde Duvar Cam Halı Yıkama
  • Parke Cilalama
  • İnşaat Sonrası Genel Temizlik

Temizleme esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimize göndermiş olduğumuz ekiplerimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup gerekli testlerden geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personellerden oluşmaktadır.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status