Yeni Eklenen Temizlikçiler

Hadımköy Temizlik Şirketi

Hadımköy bölgesinde tüm alanların temizliği başarılı bir şekilde gerçekleştiren Ela Temizlik Şirketi hizmetlerimiz hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2011 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Hadımköy ev temizliği ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan depo temizliği hastane poliklinik diş hekimliği temizliği okul dershane üniversite temizliği eğlence ve alışveriş merkezleri gibi tüm alanların temizliğini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Hadımköy Ev Temizliği Personelleri

Halı fleks temizliği buharlı koltuk yıkama dış cephe temizliği halı duvar perde cam yıkama mermer beyazlatma parke cilalama inşaat sonrası genel temizlik gibi bütün çalışmaları güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Temizlik ekiplerimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup gerekli testlerden geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personellerimizden oluşmaktadır.

Eşyalarınızın temizliği esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgeesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status