İstanbul, Türkiye
+90 553 084 87 57
info@elatemizliksirketi.com

İş Yeri Temizliği

İstanbul'daki en iyi ve en kaliteli temizlik şirketi.

İş yeri Temziliği

İş yerlerinizde sizlerin daha rahat ve temiz bir ortamda vakit geçirmesi için hizmetler veren Ela Temizlik Şirketi sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2009 Yılından günümüze ulaşan başarılarımızda sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan gibi tüm iş alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

İstanbul İş Yeri Temizliği Personelleri

Temizlemekte görevli ekip personelimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup sınavlardan geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personelimizden oluşmaktadır.

Halı fleks temizliği ofis koltuk yıkama hizmetleri mermer beyazlatma parke cilalama dış cephe temizliği gibi tüm alanların temizliğini gerçekleştirmekteyiz.

Tüm eşyalarınız temizleme çalışması bittikten sonra uygun koşullarda dizayn ve kurulum yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat