Yeni Eklenen Temizlikçiler

Kayabaşı Temizlik Şirketi

Kayabaşı bölgesinde tüm alanların temizliğini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Ela Temizlik Şirketi hizmetlerimiz hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde çalışmaları yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2011 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Kayabaşı site temizliği apart temizliği ev temizliği ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan depo temizliği okul dershane üniversite temizliği banka şirket holding temizliği hastane poliklinik temizliği gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Kayabaşı Ev Temizliği Personelleri

Temizlik görevlisi arkadaşlarımız son derece titizlik ile seçilmiş olup resmi kurumlarca kayıtları yapılmış gerekli testlerden geçirilmiş ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personellerimizden oluşmaktadır.

Eşyalarınızın temizliği esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Firma olarak başlatmış olduğumuz % 20 indirimler ile yaz temizliği kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status