Yeni Eklenen Temizlikçiler

Kordonboyu Temizlik Şirketleri

Kordonboyu ev temizliği ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan depo temizliği çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili firmayız.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz yaptığımız temizleme çalışmalarında sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Temizlik personellerimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personellerimizden oluşmaktadır.

Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Tüm çalışmalar sona erdikten sonra eşyalarınız kurulum ve dizayn edilerek kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

Kordonboyu % 20 İndirimler ile Temizlik Şirketleri

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan Ela Temizlik Şirketi sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan yaz temizliği kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status