İstanbul, Türkiye
+90 553 084 87 57
info@elatemizliksirketi.com

Ofis Temizliği

İstanbul'daki en iyi ve en kaliteli temizlik şirketi.

İstanbul Ofis Temizliği

İş yerlerinizde keyifli ve huzurlu bir ortamda vakit geçirmeniz için sizlerin hiç uğraş göstermeden tüm temizleme çalışmalarını yürüten Ela Temizlik Şirketi adlı sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde temizleme çalışmalarını yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2009 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

İş alanlarınızı temizlemesi için göndermiş olduğumuz temizlik görevlisi ekip arkadaşlarımız son derece titizlik ile seçilmiş olup sınavlardan geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personelden oluşmaktadır.

İstanbul Ofis Temizliği Personeli

Ofis temizliğinin önemi kadar eşyalarınızın zarar görmeden aynı şekilde dizayn edilmesi de bir o kadar önemlidir. Tüm eşyalarınız çalışmalar bittikten sonra uygun şekilde kurularak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

Temizleme esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat