Yeni Eklenen Temizlikçiler

Silivri Temizlik Şirketi

Silivri temizlik şirketi olarak size hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Profesyonel temizlikçi bayanlar ile evinizin her köşesi tertemiz olsun. 8 saat boyunca en üst düzey temizlik ürünleriyle üst düzey temizlik sadece 129 TL. Personellerimiz işini severek yaptığı için her zaman gururlanıyoruz. Her seferinde daha çok övgü alıyoruz ve bu sayede büyümeye devam ediyoruz.

Silivri Temizlik Şirketi

Silivri Temizlik Şirketi Uzun temizlik zincirlerine dayanan bir şirkettir. Deneyimli personellerimiz ile her yerde çok iyi iş çıkarıyoruz. Ev temizliği,villa temizliği ve bina temizliği özenle yapılır. Hijyenik ve güvenli bir iş çıkardığımız için her seferinde bizi tercih ediyorlar bizde bundan keyif alıyoruz. Bu sayede temizlik katında her zaman 1 numarayız. Bizi tercih etmenizden gurur duyarız.

Ev Temizliğimiz

Ev temizliğimiz her zamanki gibi kaliteli ürün ve profesyonel personellerimiz ile tertemiz bir ev bırakıyoruz. Evinizin her köşesi pırıl pırıl olması garantidir. Camlarınız ışıl ışıl olup yeni bir görünüm kazanacaktır. lavabo temizliği ve banyo temizliği gibi en önemli şeyler özenerek en iyi şekilde yapılmaktadır. Mutfağınızın her yanı tertemiz olup tabaklarınız ve bardaklarınızda en hijyenik bir şekilde yıkanır. Evinizin Tozu alınır Ahşap ve  cam dekorasyonlarınız tertemiz olacağının güvenini vermekten her zaman güven duyarız.

Ofis temizliğimiz

Ofis temizliğimiz her zaman her yerde övünülmektedir. Ofis temizliği hakkında bir çok yere hizmet vermekteyiz. Ofis temizliğimiz Dış cepheniz Tertemiz yapılır. Camlarınız boydan boya en iyi şekilde silinir. Ve yerleriniz en iyi şekilde silinip süpürülür. Dekorasyonlarınızın en temiz şekilde silinip parlayacağına inanabilirsiniz.

En Uygun Fiyatda En Üst Düzey Temizlik 129 TL

8 saat boyunca süren  olağanüstü temizliğimiz 129 TL’dir. Evinizin En ideal hali 8 saat içinde karşınızda olacaktır. Bu sayede popilerliğimiz hep yayılmaktadır. Personellerimiz 8 saat boyunca en iyi temizliği yaparlar. Yaptığımız temizlik Hep bir numaradır öyle kalacağız

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status