Yeni Eklenen Temizlikçiler

Tekstilkent Temizlik Şirketi

Tekstilkent temizlik şirketi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizler için yaptığımız çalışmalardan dolayı gerçekten çok mutluyuz. Bu yazıda sizlere Fiyatlarımız ve nerelerde temizlik yaptığımızı anlatacağız. Öncelikle sizlere Tekstilkent temizlik şirketi hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

Tektilkent Temizlik Şirketi

Tekstilkent temizlik şirketi olarak uzun yıllardır sizler için çaba gösteriyoruz. Gündelik işçi çalıştırarak uygun fiyata evini temizlemekteyiz. Ve verdiğimiz hizmetten dolayı gerçekten sevinçliyiz. Tekstilkent temizlik şirketinde bayan personellerimiz gerçekten bu konuda çok tecrübeliler ve sizler için çalışmaya devam ediyorlar. Sadece 8 saat içerisinde 129 TL’ ye Göz kamaştırıcı bir temizlik için tam da doğru yerdesiniz. Evler harici tekstilkent sitelerinde, konutlarda ve ofislerde de görev yapmaktayız. Bu işi yaparken ise en zevkli olanı da sizlere göstereceğimiz hizmetlerdir. Bayan personellerimiz evinizin her bir bölümünü, zamandan kaçınmaksızın tam 8 saate sığdırmaya çalışıyor. Şimdi ise Tekstilkent temizlik şirketi‘ nin ayrıcalıklarından bahsedelim.

Tekstilkent Temizlik Şirketi Ayrıcalıkları

  • TekstilKent temizlik şirketimiz de gündelik temizlikçiler çalıştırıyoruz.
  • Bayan personellerimiz temizlik konusunda yıllardır verdiği çabadan dolayı gerçekten tecrübeliler
  • Ve sadece evinizi değil ofislerinizi, sitelerinizi ve konutlarınız da temizlemekte görev yapıyorlar.
  • Bu kadar hijyenli, temiz, göz kamaştırıcı bir temizlik 8 saat içerisin de sadece 129 TL’ ye çok uygun fiyata yapıyoruz.
  • Yaptığımız temizlikte cam silme, fayans silme, buharlı koltuk yıkama gibi en ayrıntısına kadar temizlik yapıyoruz.

Ofisinizi de temizleyelim 

Evler de veya siteler de yaptığımız temizliklerde ki gibi ofislerinizin her bölümünü pırıl pırıl yapmaya özen gösteriyoruz. Siz bizi tercih etmeye devam edeceğiniz sürece biz bir numara olmaya devam edeceğiz. Bayan personellerimiz yaptıkları temizliklerde harika işler çıkarmaya çalışıyorlar, Şuana kadar ki yaptıkları temizlikler de Tekstilkent temizlik şirketi olarak hiçbir müşterimizin pişman olmadığının garantisini verebilirim. Yaptığımız temizliklere gerçekten fazlasıyla özen gösteriyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status