Yeni Eklenen Temizlikçiler

Tuzla Temizlik Şirketi

Tuzla bölgesinde tüm alanlarda temizlik hizmetleri veren Ela Temizlik Şirketi bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

20011 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Halı fleks temizliği buharlı koltuk yıkama dış cephe temizliği parke cilalama mermer beyazlatma bahçe ilaçlama temizliği gibi tüm çalışmaları güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Değerli eşyalarınızı temizlemesi için göndermiş olduğumuz servis ekiplerimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup gerekli testlerden geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personellerimizden oluşmaktadır.

Tuzla Ev Temizleme Personelleri

Temizleme esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tuzla ev temizliği site temizliği ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan depo temizliği hastane poliklinik diş hekimliği okul dershane üniversite fakülte temizliği eğlence merkezleri alışveriş merkezleri temizliği gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status