Yeni Eklenen Temizlikçiler

Ümraniye Temizlik Şirketi

Ümraniye bölgesinde tüm alanların temizliğini güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştiren Ela Temizlik Şirketi hizmetlerimiz hakkında bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde temizleme çalışmalarını yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2009 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Eşyalarınızı temizlemesi için göndermiş olduğumuz servis ekiplerimiz son derece titizlik ile seçilmiş olup gerekli testlerden geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz özel personellerimizden seçilmektedir.

Ümraniye Ev Temizliği Personelleri

Halı fleks temizliği dış cephe temizliği buharlı koltuk yıkama perde cam duvar halı yıkama mermer beyazlatma parke cilalama bahçe ilaçlama temizleme gibi bütün temizleme çalışmalarını hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz.

Ümraniye ev temizliği site temizliği ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan temizliği inşaat sonrası genel temizlik hastane poliklinik diş hekimliği okul dershane üniversite fakülte temizliği gibi tüm alanlarda temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimler ile yaz temizliği kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status