İstanbul, Türkiye
+90 553 084 87 57
info@elatemizliksirketi.com

Villa Temizliği

İstanbul'daki en iyi ve en kaliteli temizlik şirketi.

villa temizliği

Villa temizliği yalı temizliği dublex dairelerin temizliğini yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili kurumsal firmayız.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız temizlik işlemlerinde sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Ela Temizlik Şirketi firması olarak tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Sizlere göndermiş olduğumuz temizlik görevlisi ekip arkadaşlarımız son derece titizlik ile seçilmiş olup sınavlardan geçirilmiş resmi kurumlarca kayıtları yapılmış ve sonsuz güven sağlayabileceğiniz personelimizden oluşmaktadır.

İstanbul Villa Temizliği Şirketi

Eşyalarınızın temizlenmesi esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Halı fleks temizliği koltuk yıkama hizmetleri mermer beyazlatma dış cephe temizliği  parke cilalama havuz sera bahçe temizleme ilaçlama halı yıkama gibi çalışmaları güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm  il ilçe semt ve mahallelerde bulunan villa tipi evleriniz uygun koşullarda temizlenmektedir.

Temizleme işlemi gerçekleştikten sonra tüm eşyalarınız kurulum ve dizayn edildikten sonra kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

 
4.5 (90%) 2 puanlama
 
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat