Yeni Eklenen Temizlikçiler

Yakuplu Temizlik Şirketi

Bu yazıda sizlere Yakuplu temizlik şirketi hakkında bilgiler vereceğiz. Bayan personellerimiz yaptığı temizliklerden, fiyatlarımızdan, nerelerde temizlik yaptığımız ve ayrıcalıklarımızdan bahsedeceğiz. Siz bizleri tercih etmeye devam ettiğiniz sürece biz bir numara kalmaya devam edeceğiz. Bayan personellerimizin sizi mahrum etmeyeceğinden kesinlikle eminiz. Onların yıllardır bu işi yapıyorlar ve fazlasıyla tecrübelilerdir.

Yakuplu Temizlik Şirketi

Yakuplu temizlik şirketi olarak sizlere en hijyenli ve en temiz evi sunmak bizim en büyük görevimizdir. Sizlerin bize olan inancını boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Yakuplu temizlik şirketi bayan personelleri evin en ayrıntısına kadar temizlik yapıyorlar ve sizlere en güzel hayatı yaşatmak için çabalıyorlar. Şimdi ise ayrıcalıklarımıza geçiş yapalım.

Yakuplu Temizlik Şirketi Ayrıcalıkları

  • Yakuplu temizlik şirketimizde bayan personeller görev almaktadır.
  • Gündelik temizlikçiler işlerini zamandan kaçınmaksızın sonuna kadar yapıyorlar.
  • Evin her bölümünün temizliği sadece 8 saat içerisinde 129 TL’yedir.
  • Cam silme, masa silme, buharlı koltuk yıkama, fayans silmeye kadar her şey dahildir.
  • Ev harici villalarda, konutlar, sitelerde, inşaatlar da ve okullarda da görev yapmaktayız.

Okulunuzuda temizlemeye ne dersiniz ?

Okulunuzda bulunan kirli koridorlar, camlar, fayanslar da dahil olmak üzere öğrencilerimiz için yaptığımız çalışmalar sürekli olarak devam edecektir. Öğrencilermizin daha hijyenik ve daha temiz bir yerde çalışması Yakuplu temizlik şirketi olarak bizi fazlasıyla mutlu eder.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status