Yeni Eklenen Temizlikçiler

Yeşilpınar Temizlik Şirketi

Yeşilpınar bölgesinde tüm alanlarda temizlik hizmetleri veren Ela Temizlik Şirketi bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2011 Senesinde bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Yeşilpınar ev temizliği site temizliği ofis büro iş yeri mağaza dükkan depo temizliği okul dershane temizliği hastane poliklinik diş hekimliği temizliği banka kurumsal firmalar temizliği alışveriş ve eğlence merkezi temizliği gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Yeşilpınar Ev Temizliği Personelleri

Halı fleks yıkama buharlı koltuk temizleme dış cephe temizliği perde duvar halı cam yıkama mermer beyazlatma parke cilalama bahçe ilaçlama gibi tüm çalışmaları başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Temizleme esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur. Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimler ile yaz temizliği kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara
DMCA.com Protection Status